Begeleiding: David Joosen (U15A) + een nog te vinden trainer voor U15B

  • Gust Decoster
  • Brecht Jansegers
  • Lowie Mous
  • Ward Mous
  • Wannes Schrijvers
  • Nest Schryvers
  • Kobe Torfs
  • Brecht Van Den Brandt
  • Seppe Van Ginkel
  • Thomas Van Herpe
  • Ward Verheyen
  • Ruben Verhoeven
  • Berre Verresen
  • Jasper Van Minnebruggen
  • Joey Heylen
  • Thomas Vloemans
  • Niels Geys
  • Mathieu Rens
  • Maxim Rens
  • Wouter Schrijvers
  • Thomas Verheecke
  • Sander Van Beveren
  • Gwijde Vanhofstraeten
  • Brent Aerts
  • Toon Damen
  • Storm De Busser
  • Milan Dene
  • Bram Dockx
  • Jorick Jansen
  • Jules Pyckhout
  • Thibault Rombaut
  • Wannes Tuytelaars
  • Tibo Van Herpe
  • Arno Willems

Kalender

Datum Uur Wedstrijd Uitslag
21/01/2017 12:30 K. HEIBOS SV A NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL A 4-3
28/01/2017 11:30 K. EENDR. ZOERSEL A - K. GOOREIND VV A NIV.2 AMC
04/02/2017 12:15 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL A 0-4
11/02/2017 15:00 EXC. FC ESSEN A NIV.3 - K. EENDR. ZOERSEL A 0-2
18/02/2017 11:30 K. EENDR. ZOERSEL A - PUTTE SK NIV.2 10-1
04/03/2017 11:15 KSV WILDERT A NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL A 2-4
11/03/2017 13:00 K. KALMTHOUT SK A NIV.3 - K. EENDR. ZOERSEL A 5-1
18/03/2017 11:30 K. EENDR. ZOERSEL A - K. HEIBOS SV A NIV.2 5-0(F1)
25/03/2017 12:30 K. GOOREIND VV A NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL A AMC
01/04/2017 11:30 K. EENDR. ZOERSEL A - SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B NIV.2 6-3
04/04/2017 18:45 K. EENDR. ZOERSEL A - EXC. FC ESSEN A NIV.3 1-2
22/04/2017 11:00 PUTTE SK NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL A 4-8
29/04/2017 11:30 K. EENDR. ZOERSEL A - KSV WILDERT A NIV.2 3-0
01/05/2017 11:30 K. EENDR. ZOERSEL A - K. KALMTHOUT SK A NIV.3 1-2

Klassement

# W D V D+ D- DV P
1 K. KALMTHOUT SK A NIV.3 11 10 0 1 59 7 52 30
2 EXC. FC ESSEN A NIV.3 12 8 1 3 29 17 12 25
3 K. EENDR. ZOERSEL A 12 8 0 4 48 23 25 24
4 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B NIV.2 11 5 1 5 29 40 -11 16
5 K. HEIBOS SV A NIV.2 10 4 0 6 39 38 1 12
6 KSV WILDERT A NIV.2 11 2 1 8 16 43 -27 7
7 PUTTE SK NIV.2 11 0 1 10 21 73 -52 1
8 K. GOOREIND VV A NIV.2 0 0 0 0 0 0 0 0

Kalender

Datum Uur Wedstrijd Uitslag
14/01/2017 13:30 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 - KFC HEIDEBL. PULDERBOS B NIV.1 PP
21/01/2017 09:00 KFC ST. MART. HALLE B NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 2-1
28/01/2017 13:30 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 - FC GIERLE NIV.1 0-3
04/02/2017 10:00 K. ZANDHOVENSE SK NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 5-1
11/02/2017 09:30 KFC ANTONIA B NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 2-0
18/02/2017 13:30 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 - KVV OG VORSELAAR B NIV.1 0-5
04/03/2017 11:00 K. FC PULLE NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 8-0
11/03/2017 09:30 KFC HEIDEBL. PULDERBOS B NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 0-5
18/03/2017 13:30 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 - KFC ST. MART. HALLE B NIV.1 0-7
25/03/2017 10:00 FC GIERLE NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 7-3
01/04/2017 13:30 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 - K. ZANDHOVENSE SK NIV.1 6-0
08/04/2017 13:30 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 - KFC ANTONIA B NIV.1 1-9
22/04/2017 09:30 KVV OG VORSELAAR B NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 11-1
29/04/2017 13:30 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 - K. FC PULLE NIV.1 0-1

Klassement

# W D V D+ D- DV P
1 KVV OG VORSELAAR B NIV.1 14 12 0 2 94 29 65 36
2 FC GIERLE NIV.1 13 11 0 2 67 31 36 33
3 K. FC PULLE NIV.1 14 9 0 5 58 26 32 27
4 KFC ST. MART. HALLE B NIV.1 13 7 0 6 38 35 3 21
5 KFC ANTONIA B NIV.1 13 6 0 7 43 33 10 18
6 K. ZANDHOVENSE SK NIV.1 13 3 0 10 35 59 -24 9
6 KFC HEIDEBL. PULDERBOS B NIV.1 13 3 0 10 18 98 -80 9
8 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.1 13 2 0 11 18 60 -42 6

Legende

PP Uitgesteld
ST Stopgezet
AMC Algemeen forfait
F1 Forfait 1 ploeg
FI Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 Forfait 2 ploegen
FF Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Legende

PP Uitgesteld
ST Stopgezet
AMC Algemeen forfait
F1 Forfait 1 ploeg
FI Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 Forfait 2 ploegen
FF Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Print Friendly
Share