Kalender

Datum Uur Wedstrijd Uitslag
01/09/2018 11:30 SV AARTSELAAR A NIV.3 - K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 5-4
08/09/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 - A.C. RAPID A NIV.3-2 6-3
15/09/2018 09:30 KFC BROECHEM NIV.3-2 - K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 2-7
22/09/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 - FCO BEERSCHOT WILRIJK D NIV.3 22-0
29/09/2018 14:00 F.C. SEJA NIV.3-2 - K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 4-5
06/10/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 - V.K. SIMIKOS A NIV.3 4-2
13/10/2018 12:40 V.V. O.S.S.M.I. A NIV.3-2 - K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 2-5
20/10/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 - SV AARTSELAAR A NIV.3 4-9
27/10/2018 15:15 A.C. RAPID A NIV.3-2 - K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 0-2
03/11/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 - KFC BROECHEM NIV.3-2 7-1
10/11/2018 15:00 FCO BEERSCHOT WILRIJK D NIV.3 - K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 0-7
17/11/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 - F.C. SEJA NIV.3-2  - 
24/11/2018 12:45 V.K. SIMIKOS A NIV.3 - K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2  - 
01/12/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 - V.V. O.S.S.M.I. A NIV.3-2  - 

Klassement

# W D V D+ D- DV P
1 SV AARTSELAAR A NIV.3 11 10 1 0 99 19 80 31
2 K. EENDR. ZOERSEL A NIV.3-2 11 9 0 2 73 28 45 27
3 V.K. SIMIKOS A NIV.3 11 7 1 3 57 27 30 22
4 KFC BROECHEM NIV.3-2 11 5 1 5 41 55 -14 16
5 V.V. O.S.S.M.I. A NIV.3-2 11 5 0 6 48 45 3 15
6 F.C. SEJA NIV.3-2 11 4 1 6 42 58 -16 13
7 A.C. RAPID A NIV.3-2 11 2 0 9 27 47 -20 6
8 FCO BEERSCHOT WILRIJK D NIV.3 11 0 0 11 8 116 -108 0

Kalender

Datum Uur Wedstrijd Uitslag
01/09/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 - KFC ANTONIA B NIV.2 0-5(FI)
08/09/2018 10:40 V.V. O.S.S.M.I. B NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 7-1
15/09/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 - EXC. FC ESSEN A NIV.3-2 2-3
22/09/2018 12:00 KON. SV VLUG VOORUIT NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 7-1
29/09/2018 09:30 S.K. NIEUW STABROEK B NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 1-6
06/10/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 - SC CITY PIRATES ANTWERPEN E NIV.2 0-9
13/10/2018 12:15 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 6-0
20/10/2018 10:00 KFC ANTONIA B NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 3-1
27/10/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 - V.V. O.S.S.M.I. B NIV.2 5-6
03/11/2018 10:00 EXC. FC ESSEN A NIV.3-2 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 5-2
10/11/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 - KON. SV VLUG VOORUIT NIV.2 1-19
17/11/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 - S.K. NIEUW STABROEK B NIV.2  - 
24/11/2018 15:00 SC CITY PIRATES ANTWERPEN E NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2  - 
01/12/2018 10:00 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 - SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B NIV.2  - 

Klassement

# W D V D+ D- DV P
1 KON. SV VLUG VOORUIT NIV.2 11 9 2 0 114 15 99 29
2 EXC. FC ESSEN A NIV.3-2 11 9 1 1 58 14 44 28
3 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B NIV.2 10 7 1 2 40 19 21 22
4 SC CITY PIRATES ANTWERPEN E NIV.2 11 4 2 5 48 27 21 14
4 KFC ANTONIA B NIV.2 10 4 2 4 31 34 -3 14
6 V.V. O.S.S.M.I. B NIV.2 11 3 2 6 24 60 -36 11
7 K. EENDR. ZOERSEL B NIV.2 11 1 0 10 19 71 -52 3
7 S.K. NIEUW STABROEK B NIV.2 11 1 0 10 15 109 -94 3

Legende

PP Uitgesteld
ST Stopgezet
AMC Algemeen forfait
F1 Forfait 1 ploeg
FI Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 Forfait 2 ploegen
FF Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Print Friendly, PDF & Email
Share