Kalender

Datum Uur Wedstrijd Uitslag
02/09/2017 13:00 ST. JOZEF NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 0-16
09/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - K. HEIBOS SV NIV.1 6-0
16/09/2017 15:00 KSK WEELDE NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 2-0
23/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - VNA WORTEL NIV.2 5-4
30/09/2017 12:00 KFC SCHOTEN SK NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 AMC
07/10/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - KFC MEER NIV.2 1-3
14/10/2017 13:00 K. REET SK B NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 1-5
21/10/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - KSOC MARIA T. HEIDE NIV.1 7-1
04/11/2017 14:30 KFC ANTONIA NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 2-2
11/11/2017 12:30 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - ZANDVLIET SPORT NIV.2 AMC
16/11/2017 20:00 KSC MACCABI B NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 4-2
25/11/2017 12:30 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - LOENHOUT SK NIV.2 4-2
02/12/2017 14:30 K. GOOREIND VV NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 2-3
13/01/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - K. WUUSTWEZEL FC NIV.2 AMC
20/01/2018 12:30 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - ST. JOZEF NIV.1  - 
27/01/2018 13:00 K. HEIBOS SV NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2  - 
03/02/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - KSK WEELDE NIV.2  - 
17/02/2018 15:00 VNA WORTEL NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2  - 
24/02/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - KFC SCHOTEN SK NIV.2 AMC
03/03/2018 15:00 KFC MEER NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2  - 
10/03/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - K. REET SK B NIV.1  - 
17/03/2018 13:00 KSOC MARIA T. HEIDE NIV.1 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2  - 
24/03/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - KFC ANTONIA NIV.1  - 
07/04/2018 13:00 ZANDVLIET SPORT NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 AMC
14/04/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - KSC MACCABI B NIV.1  - 
21/04/2018 15:00 LOENHOUT SK NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2  - 
28/04/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 - K. GOOREIND VV NIV.2  - 
12/05/2018 15:00 K. WUUSTWEZEL FC NIV.2 - K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 AMC

Klassement

# W D V D+ D- DV P
1 KFC MEER NIV.2 11 8 1 2 47 14 33 25
2 K. EENDR. ZOERSEL NIV.2 11 7 1 3 51 21 30 22
2 KSK WEELDE NIV.2 11 7 1 3 52 29 23 22
4 K. GOOREIND VV NIV.2 11 7 0 4 52 27 25 21
4 LOENHOUT SK NIV.2 11 7 0 4 39 18 21 21
4 VNA WORTEL NIV.2 10 7 0 3 35 19 16 21
7 K. HEIBOS SV NIV.1 10 6 0 4 33 22 11 18
8 KFC ANTONIA NIV.1 10 5 1 4 28 20 8 16
9 KSC MACCABI B NIV.1 10 3 1 6 20 29 -9 10
10 KSOC MARIA T. HEIDE NIV.1 11 2 1 8 18 56 -38 7
11 K. REET SK B NIV.1 11 1 0 10 14 60 -46 3
11 ST. JOZEF NIV.1 11 1 0 10 15 89 -74 3
13 ZANDVLIET SPORT NIV.2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 K. WUUSTWEZEL FC NIV.2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 KFC SCHOTEN SK NIV.2 0 0 0 0 0 0 0 0

Legende

PP Uitgesteld
ST Stopgezet
AMC Algemeen forfait
F1 Forfait 1 ploeg
FI Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 Forfait 2 ploegen
FF Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Print Friendly, PDF & Email
Share