Kalender

Datum Uur Wedstrijd Uitslag
02/09/2017 13:30 KFC ANTONIA B - K. EENDR. ZOERSEL B 1-3
02/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KSK OELEGEM A 4-2
09/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A 1-3
09/09/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - KFC ST. MART. HALLE A 1-3
16/09/2017 12:00 K. SINT JOB FC B - K. EENDR. ZOERSEL B 2-7
16/09/2017 15:00 K. KALMTHOUT SK B - K. EENDR. ZOERSEL C 0-2
23/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. BRECHT SK A 2-3
23/09/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - K. ZANDHOVENSE SK A AMC
30/09/2017 15:00 ALBERTA FC SCHILDE - K. EENDR. ZOERSEL B 1-0
07/10/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KFC ST. MART. HALLE A 2-5
07/10/2017 15:00 KSK OELEGEM A - K. EENDR. ZOERSEL B 10-1
14/10/2017 12:00 K. SINT JOB FC B - K. EENDR. ZOERSEL C 3-5
14/10/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - ST. LENAARTS B 5-3
21/10/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. ZANDHOVENSE SK A AMC
21/10/2017 15:00 KVK WESTMALLE A - K. EENDR. ZOERSEL B 4-2
04/11/2017 14:30 K. EENDR. ZOERSEL B - K. MASSENHOVEN VC 2-0
11/11/2017 14:30 K. EENDR. ZOERSEL C - K. EENDR. ZOERSEL B 1-3
18/11/2017 14:00 ST. LENAARTS B - K. EENDR. ZOERSEL C 0-5(F1)
24/11/2017 20:00 K. KALMTHOUT SK B - K. EENDR. ZOERSEL B 0-2
25/11/2017 12:30 K. EENDR. ZOERSEL C - KVK WESTMALLE A 2-6
01/12/2017 20:15 K. EENDR. ZOERSEL B - K. BRECHT SK A 1-5
02/12/2017 14:30 K. MASSENHOVEN VC - K. EENDR. ZOERSEL C 4-2
09/12/2017 14:30 KSK OELEGEM A - K. EENDR. ZOERSEL C PP
13/01/2018 15:00 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A - K. EENDR. ZOERSEL C 3-0
13/01/2018 13:00 KFC ST. MART. HALLE A - K. EENDR. ZOERSEL B 0-1
20/01/2018 12:30 K. EENDR. ZOERSEL C - K. KALMTHOUT SK B  - 
20/01/2018 14:30 K. EENDR. ZOERSEL B - K. SINT JOB FC B  - 
26/01/2018 20:00 K. BRECHT SK A - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
27/01/2018 12:30 K. ZANDHOVENSE SK A - K. EENDR. ZOERSEL B AMC
03/02/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KFC ANTONIA B  - 
03/02/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - ALBERTA FC SCHILDE  - 
17/02/2018 13:00 KFC ST. MART. HALLE A - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
17/02/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - KSK OELEGEM A  - 
24/02/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. SINT JOB FC B  - 
24/02/2018 14:00 ST. LENAARTS B - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
03/03/2018 12:30 K. ZANDHOVENSE SK A - K. EENDR. ZOERSEL C AMC
03/03/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - KVK WESTMALLE A  - 
10/03/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - ALBERTA FC SCHILDE  - 
10/03/2018 14:30 K. MASSENHOVEN VC - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
17/03/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
24/03/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - ST. LENAARTS B  - 
24/03/2018 15:00 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
07/04/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - K. KALMTHOUT SK B  - 
14/04/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. MASSENHOVEN VC  - 
14/04/2018 15:00 K. BRECHT SK A - K. EENDR. ZOERSEL B  - 

Klassement

# W D V D+ D- DV P
1 K. BRECHT SK A 14 12 2 0 64 14 50 38
2 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A 14 10 1 3 34 23 11 31
3 KVK WESTMALLE A 14 9 3 2 54 20 34 30
4 KSK OELEGEM A 12 7 1 4 44 18 26 22
4 K. EENDR. ZOERSEL B 14 7 1 6 29 32 -3 22
6 KFC ST. MART. HALLE A 12 6 2 4 31 16 15 20
6 K. MASSENHOVEN VC 14 6 2 6 35 28 7 20
8 KFC ANTONIA B 13 5 4 4 30 23 7 19
9 K. EENDR. ZOERSEL C 13 6 0 7 35 39 -4 18
10 K. SINT JOB FC B 12 4 0 8 28 47 -19 12
11 K. KALMTHOUT SK B 14 3 2 9 32 35 -3 11
12 ALBERTA FC SCHILDE 12 2 0 10 16 60 -44 6
13 ST. LENAARTS B 14 0 0 14 10 87 -77 0
13 K. ZANDHOVENSE SK A 0 0 0 0 0 0 0 0

Legende

PP Uitgesteld
ST Stopgezet
AMC Algemeen forfait
F1 Forfait 1 ploeg
FI Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 Forfait 2 ploegen
FF Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Print Friendly, PDF & Email
Share