Kalender

Datum Uur Wedstrijd Uitslag
02/09/2017 13:30 KFC ANTONIA B - K. EENDR. ZOERSEL B 1-3
02/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KSK OELEGEM A 4-2
09/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A 1-3
09/09/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - KFC ST. MART. HALLE A 1-3
16/09/2017 12:00 K. SINT JOB FC B - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
16/09/2017 15:00 K. KALMTHOUT SK B - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
23/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. BRECHT SK A  - 
23/09/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - K. ZANDHOVENSE SK A AMC
30/09/2017 15:00 ALBERTA FC SCHILDE - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
07/10/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KFC ST. MART. HALLE A  - 
07/10/2017 15:00 KSK OELEGEM A - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
14/10/2017 12:00 K. SINT JOB FC B - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
14/10/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - ST. LENAARTS B  - 
21/10/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. ZANDHOVENSE SK A AMC
21/10/2017 15:00 KVK WESTMALLE A - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
04/11/2017 14:30 K. EENDR. ZOERSEL B - K. MASSENHOVEN VC  - 
11/11/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
18/11/2017 14:00 ST. LENAARTS B - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
18/11/2017 14:30 K. EENDR. ZOERSEL B - SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A  - 
25/11/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KVK WESTMALLE A  - 
25/11/2017 14:30 K. KALMTHOUT SK B - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
02/12/2017 14:30 K. EENDR. ZOERSEL B - K. BRECHT SK A  - 
09/12/2017 14:30 KSK OELEGEM A - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
13/01/2018 13:00 KFC ST. MART. HALLE A - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
13/01/2018 14:30 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
20/01/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. KALMTHOUT SK B  - 
20/01/2018 14:30 K. EENDR. ZOERSEL B - K. SINT JOB FC B  - 
27/01/2018 12:30 K. ZANDHOVENSE SK A - K. EENDR. ZOERSEL B AMC
27/01/2018 14:30 K. BRECHT SK A - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
03/02/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KFC ANTONIA B  - 
03/02/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - ALBERTA FC SCHILDE  - 
17/02/2018 13:00 KFC ST. MART. HALLE A - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
17/02/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - KSK OELEGEM A  - 
24/02/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. SINT JOB FC B  - 
24/02/2018 14:00 ST. LENAARTS B - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
03/03/2018 12:30 K. ZANDHOVENSE SK A - K. EENDR. ZOERSEL C AMC
03/03/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - KVK WESTMALLE A  - 
10/03/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - ALBERTA FC SCHILDE  - 
10/03/2018 14:30 K. MASSENHOVEN VC - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
17/03/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
24/03/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - ST. LENAARTS B  - 
24/03/2018 15:00 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A - K. EENDR. ZOERSEL B  - 
07/04/2018 15:00 KVK WESTMALLE A - K. EENDR. ZOERSEL C  - 
14/04/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. MASSENHOVEN VC  - 
14/04/2018 15:00 K. BRECHT SK A - K. EENDR. ZOERSEL B  - 

Klassement

# W D V D+ D- DV P
1 KFC ST. MART. HALLE A 2 2 0 0 9 1 8 6
1 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A 2 2 0 0 6 1 5 6
3 K. BRECHT SK A 2 1 1 0 6 1 5 4
3 KVK WESTMALLE A 2 1 1 0 2 1 1 4
5 K. SINT JOB FC B 1 1 0 0 5 0 5 3
5 KFC ANTONIA B 2 1 0 1 4 3 1 3
5 K. EENDR. ZOERSEL C 2 1 0 1 5 5 0 3
5 K. EENDR. ZOERSEL B 2 1 0 1 4 4 0 3
5 K. KALMTHOUT SK B 2 1 0 1 4 4 0 3
10 KSK OELEGEM A 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 K. MASSENHOVEN VC 2 0 0 2 3 7 -4 0
10 ST. LENAARTS B 2 0 0 2 0 8 -8 0
10 ALBERTA FC SCHILDE 2 0 0 2 0 11 -11 0
10 K. ZANDHOVENSE SK A 0 0 0 0 0 0 0 0

Legende

PP Uitgesteld
ST Stopgezet
AMC Algemeen forfait
F1 Forfait 1 ploeg
FI Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 Forfait 2 ploegen
FF Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Print Friendly, PDF & Email
Share