Kalender

Datum Uur Wedstrijd Uitslag
02/09/2017 13:30 KFC ANTONIA B - K. EENDR. ZOERSEL B 1-3
02/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KSK OELEGEM A 4-2
09/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A 1-3
09/09/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - KFC ST. MART. HALLE A 1-3
16/09/2017 12:00 K. SINT JOB FC B - K. EENDR. ZOERSEL B 2-7
16/09/2017 15:00 K. KALMTHOUT SK B - K. EENDR. ZOERSEL C 0-2
23/09/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. BRECHT SK A 2-3
23/09/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - K. ZANDHOVENSE SK A AMC
30/09/2017 15:00 KFC ANTONIA B - K. EENDR. ZOERSEL C 3-4
07/10/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KFC ST. MART. HALLE A 2-5
07/10/2017 15:00 KSK OELEGEM A - K. EENDR. ZOERSEL B 10-1
14/10/2017 12:00 K. SINT JOB FC B - K. EENDR. ZOERSEL C 3-5
14/10/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - ST. LENAARTS B 5-3
21/10/2017 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. ZANDHOVENSE SK A AMC
21/10/2017 15:00 KVK WESTMALLE A - K. EENDR. ZOERSEL B 4-2
04/11/2017 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - K. MASSENHOVEN VC 2-0
04/11/2017 14:30 ALBERTA FC SCHILDE - K. EENDR. ZOERSEL C 4-5
11/11/2017 14:30 K. EENDR. ZOERSEL C - K. EENDR. ZOERSEL B 1-3
18/11/2017 14:00 ST. LENAARTS B - K. EENDR. ZOERSEL C 0-5(F1)
24/11/2017 20:00 K. KALMTHOUT SK B - K. EENDR. ZOERSEL B 0-2
25/11/2017 12:30 K. EENDR. ZOERSEL C - KVK WESTMALLE A 2-6
01/12/2017 20:15 K. EENDR. ZOERSEL B - K. BRECHT SK A 1-5
02/12/2017 14:30 K. MASSENHOVEN VC - K. EENDR. ZOERSEL C 4-2
09/12/2017 14:30 K. EENDR. ZOERSEL B - KFC ANTONIA B 0-0
13/01/2018 15:00 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A - K. EENDR. ZOERSEL C 3-0
13/01/2018 13:00 KFC ST. MART. HALLE A - K. EENDR. ZOERSEL B 0-1
20/01/2018 12:30 K. EENDR. ZOERSEL C - K. KALMTHOUT SK B 8-2
20/01/2018 14:30 K. EENDR. ZOERSEL B - K. SINT JOB FC B 4-1
26/01/2018 20:00 K. BRECHT SK A - K. EENDR. ZOERSEL C 3-0
27/01/2018 12:30 K. ZANDHOVENSE SK A - K. EENDR. ZOERSEL B AMC
03/02/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - KFC ANTONIA B PP
03/02/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - ALBERTA FC SCHILDE PP
17/02/2018 14:30 KFC ST. MART. HALLE A - K. EENDR. ZOERSEL C 1-4
17/02/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - KSK OELEGEM A 0-5(F1)
24/02/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. SINT JOB FC B 5-0(F1)
24/02/2018 14:00 ST. LENAARTS B - K. EENDR. ZOERSEL B 0-5(F1)
03/03/2018 12:30 K. ZANDHOVENSE SK A - K. EENDR. ZOERSEL C AMC
03/03/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - KVK WESTMALLE A PP
10/03/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - ALBERTA FC SCHILDE 5-0(F1)
10/03/2018 14:30 K. MASSENHOVEN VC - K. EENDR. ZOERSEL B 1-0
16/03/2018 20:15 K. EENDR. ZOERSEL B - K. EENDR. ZOERSEL C 3-2
24/03/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - ST. LENAARTS B 5-0(F1)
24/03/2018 15:00 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A - K. EENDR. ZOERSEL B 5-1
07/04/2018 13:00 KVK WESTMALLE A - K. EENDR. ZOERSEL C 1-1
07/04/2018 15:00 K. EENDR. ZOERSEL B - K. KALMTHOUT SK B 1-2
13/04/2018 20:00 K. BRECHT SK A - K. EENDR. ZOERSEL B 5-2
14/04/2018 13:00 K. EENDR. ZOERSEL C - K. MASSENHOVEN VC 2-3
28/04/2018 15:00 KSK OELEGEM A - K. EENDR. ZOERSEL C 0-1

Klassement

# W D V D+ D- DV P
1 K. BRECHT SK A 23 20 2 1 98 26 72 62
2 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A 21 13 2 6 57 42 15 41
3 KVK WESTMALLE A 20 12 4 4 73 26 47 40
4 K. MASSENHOVEN VC 21 12 2 7 51 36 15 38
5 K. EENDR. ZOERSEL C 23 12 1 10 68 52 16 37
6 KSK OELEGEM A 21 11 1 9 67 39 28 34
7 KFC ANTONIA B 20 10 4 6 54 40 14 34
8 K. KALMTHOUT SK B 22 10 2 10 61 52 9 32
9 K. EENDR. ZOERSEL B 22 10 1 11 45 53 -8 31
10 KFC ST. MART. HALLE A 18 7 3 8 46 40 6 24
11 K. SINT JOB FC B 21 5 0 16 45 80 -35 15
12 ALBERTA FC SCHILDE 19 3 0 16 26 87 -61 9
13 ST. LENAARTS B 21 0 0 21 11 129 -118 0
13 K. ZANDHOVENSE SK A 0 0 0 0 0 0 0 0

Legende

PP Uitgesteld
ST Stopgezet
AMC Algemeen forfait
F1 Forfait 1 ploeg
FI Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 Forfait 2 ploegen
FF Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen

Print Friendly, PDF & Email
Share