zaterdag 22 september 2018
19:301 PROV.K. EENDR. ZOERSELK.VV DUFFEL
10:30PROV. DAMES 3 AHORENDONK FCK. EENDR. ZOERSEL
14:30PROV. RES. REEKS AHEIKANT BERLAAR AK. EENDR. ZOERSEL A
15:00Reserven BK. ZANDHOVENSE SK CK. EENDR. ZOERSEL B
15:00GEW. RES. REEKS QVC POEDERLEE BK. EENDR. ZOERSEL C
10:00GEW. U17 REEKS A-NIV.3K. EENDR. ZOERSEL AS.C. O.L.V.E. B
13:00GEW. U17 REEKS O-NIV.1K. EENDR. ZOERSEL BK. SINT JOB FC B
10:00GEW.U15 REEKS B-NIV.3-2/3K. EENDR. ZOERSEL AFCO BEERSCHOT WILRIJK D
12:00GEW.U15 REEKS C-NIV.2/3-2KON. SV VLUG VOORUITK. EENDR. ZOERSEL B
11:00GEW.U13 REEKS C-NIV.3-2/3VNA WORTELK. EENDR. ZOERSEL A
11:00GEW. U13 REEKS T-NIV.1KVC OOSTMALLE BK. EENDR. ZOERSEL B
10:00GEW.U12 REEKS C-NIV.3-2/3K. EENDR. ZOERSELST. LENAARTS A
09:30GEW. U11 REEKS Z-NIV.1KVC OOSTMALLE BK. EENDR. ZOERSEL
12:30GEW.U10 REEKS C-NIV.3-2/3LIERSE KEMPENZONEN AK. EENDR. ZOERSEL
11:30GEW. U9 REEKS I-NIV.2K. EENDR. ZOERSEL BST. JOZEF A
10:00GEW. U9 REEKS J-NIV.2K. EENDR. ZOERSEL AST. LENAARTS A
11:00GEW. U8 REEKS B-NIV.3-2/3K. WIJNEGEM VC AK. EENDR. ZOERSEL B
11:30GEW. U8 REEKS D-NIV.3-2/3K. EENDR. ZOERSEL AK. FC PULLE A
11:00GEW. U7 REEKS Z-NIV.1ALBERTA FC SCHILDEK. EENDR. ZOERSEL
woensdag 26 september 2018
18:00U8KFC GROBBENDONKK. EENDR. ZOERSEL
zaterdag 29 september 2018
20:001 PROV.K. KONTICH FC AK. EENDR. ZOERSEL
10:30PROV. DAMES 3 AK. EENDR. ZOERSELFC GIERLE
15:00PROV. RES. REEKS AK. EENDR. ZOERSEL ASK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A
13:00Reserven BK. EENDR. ZOERSEL BKFC HEIDEBL. PULDERBOS C
15:00GEW. RES. REEKS QK. EENDR. ZOERSEL CK. BLAUWV. OEVEL A
13:00GEW. U17 REEKS A-NIV.3KSK OOSTHOVEN AK. EENDR. ZOERSEL A
11:30GEW. U17 REEKS O-NIV.1KFC HEIDEBL. PULDERBOSK. EENDR. ZOERSEL B
14:00GEW.U15 REEKS B-NIV.3-2/3F.C. SEJAK. EENDR. ZOERSEL A
09:30GEW.U15 REEKS C-NIV.2/3-2S.K. NIEUW STABROEK BK. EENDR. ZOERSEL B
10:00GEW.U13 REEKS C-NIV.3-2/3K. EENDR. ZOERSEL AKFC DESSEL SP. C
11:30GEW. U13 REEKS T-NIV.1K. EENDR. ZOERSEL BKFC LENTEZON BEERSE C
10:00GEW.U12 REEKS C-NIV.3-2/3K. EENDR. ZOERSELK. WITGOOR SP.DESSEL A
11:30GEW. U11 REEKS Z-NIV.1K. EENDR. ZOERSELST. LENAARTS
10:00GEW.U10 REEKS C-NIV.3-2/3K. EENDR. ZOERSELK. SAV ST. DIMPNA B
09:30GEW. U9 REEKS I-NIV.2KFC TURNHOUT CK. EENDR. ZOERSEL B
10:00GEW. U9 REEKS J-NIV.2K. EENDR. ZOERSEL AK. WUUSTWEZEL FC B
13:00GEW. U8 REEKS B-NIV.3-2/3K. EENDR. ZOERSEL BEXC. FC ESSEN A
11:00GEW. U8 REEKS D-NIV.3-2/3KFC BROECHEM AK. EENDR. ZOERSEL A
10:00GEW. U7 REEKS Z-NIV.1K. EENDR. ZOERSELK. RAC. EMBLEM
Print Friendly, PDF & Email
Share