woensdag 13 september 2017
18:00U8KESSEL UNITEDK. EENDR. ZOERSEL
zaterdag 16 september 2017
11:00PROV. DAMES 3 BK. BRECHT SKK. EENDR. ZOERSEL
15:00PROV. RES. REEKS BK. EENDR. ZOERSEL AMINDERHOUT VV A
15:00Reserven AK. KALMTHOUT SK BK. EENDR. ZOERSEL C
15:00GEW. U21-REEKS B-NIV.2/1KSK WEELDEK. EENDR. ZOERSEL
15:00GEW. U17-REEKS A-NIV.3/2K. WUUSTWEZEL FC AK. EENDR. ZOERSEL
12:00GEW. U15-REEKS A-NIV.3/2K. EENDR. ZOERSEL AK.RC MECHELEN
09:30GEW. U15-REEKS H-NIV.1KFC HEIDEBL. PULDERBOS BK. EENDR. ZOERSEL C
10:00GEW. U15-REEKS L-NIV.1K. EENDR. ZOERSEL BKFC ZWARTE LEEUW B
10:00GEW. U13-REEKS C-NIV3/2K. EENDR. ZOERSELK. MERKSPLAS SK B
11:30GEW. U12-REEKS D - NIV. 1K. EENDR. ZOERSEL BKVV OG VORSELAAR B
09:45GEW. U12 REEKS N-NIV. 2/3KSK DONKK. EENDR. ZOERSEL A
10:00GEW. U11-REEKS K-NIV. 1/2K. EENDR. ZOERSELKFC ANTONIA R
11:30GEW. U10-REEKS S NIV.1K. EENDR. ZOERSELVOSSELAAR VV C
10:00GEW. U9-REEKS C-NIV.1/2K. EENDR. ZOERSEL AKFC ST. MART. HALLE B
11:30GEW. U9-REEKS AC-NIV.1/2K. EENDR. ZOERSEL BK. MEERLE FC
10:00GEW. U8-REEKS U-NIV.3/2K. EENDR. ZOERSEL AKFC HERENTHOUT A
13:00GEW. U8-REEKS Z-NIV.2K. EENDR. ZOERSEL BKSK OOSTHOVEN B
09:30GEW. U7 REEKS MKFC DE KEMPEN TL AK. EENDR. ZOERSEL A
13:00GEW. U7 REEKS NK. EENDR. ZOERSEL BK. ZANDHOVENSE SK A
zondag 17 september 2017
15:002 PROV. BK. EENDR. ZOERSELKFC LINDA OLEN
woensdag 20 september 2017
18:00U13KSK OELEGEMK. EENDR. ZOERSEL
19:15U15 (U13)KFC ST. MART. HALLEK. EENDR. ZOERSEL
zaterdag 23 september 2017
10:30PROV. DAMES 3 BK. EENDR. ZOERSELKVC OOSTMALLE
15:00PROV. RES. REEKS BK. EENDR. ZOERSEL AWHITE STAR A
13:00Reserven AK. EENDR. ZOERSEL CK. BRECHT SK A
13:00GEW. U21-REEKS B-NIV.2/1K. EENDR. ZOERSELVNA WORTEL
11:00GEW. U17-REEKS A-NIV.3/2K. EENDR. ZOERSELEXC. FC ESSEN A
09:30GEW. U15-REEKS A-NIV.3/2KV HOOIKT AK. EENDR. ZOERSEL A
11:00GEW. U15-REEKS H-NIV.1K. EENDR. ZOERSEL CKFC NIJLEN D
12:30GEW. U15-REEKS L-NIV.1K. GOOREIND VVK. EENDR. ZOERSEL B
10:00GEW. U13-REEKS C-NIV3/2K. EENDR. ZOERSELK. BRECHT SK A
09:30GEW. U12-REEKS D - NIV. 1SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE DK. EENDR. ZOERSEL B
12:15GEW. U12 REEKS N-NIV. 2/3K. SINT JOB FC BK. EENDR. ZOERSEL A
10:00GEW. U11-REEKS K-NIV. 1/2ALBERTA FC SCHILDEK. EENDR. ZOERSEL
09:30GEW. U10-REEKS S NIV.1KVV OG VORSELAAR BK. EENDR. ZOERSEL
13:30GEW. U9-REEKS C-NIV.1/2K. ZANDHOVENSE SKK. EENDR. ZOERSEL A
13:00GEW. U9-REEKS AC-NIV.1/2MINDERHOUT VV CK. EENDR. ZOERSEL B
13:30GEW. U8-REEKS U-NIV.3/2K. ZANDHOVENSE SK AK. EENDR. ZOERSEL A
11:00GEW. U8-REEKS Z-NIV.2KSK HERENTALS AK. EENDR. ZOERSEL B
11:30GEW. U7 REEKS MK. EENDR. ZOERSEL AKVC OOSTMALLE
11:30GEW. U7 REEKS NALBERTA FC SCHILDEK. EENDR. ZOERSEL B
zondag 24 september 2017
15:002 PROV. BKFC HERENTHOUT AK. EENDR. ZOERSEL
woensdag 27 september 2017
19:00U11KVK WESTMALLEK. EENDR. ZOERSEL
19:00U7KVV OG VORSELAARK. EENDR. ZOERSEL
Print Friendly, PDF & Email
Share