zaterdag 13 januari 2018
10:30PROV. DAMES 3 BK. EENDR. ZOERSELK. BRECHT SK
14:30PROV. RES. REEKS BK. EENDR. ZOERSEL AK. BERG EN DAL VV
15:00Reserven ASK SGRAVENWEZEL-SCHILDE AK. EENDR. ZOERSEL C
12:002GEW.U17 REEKS B NIV 2/3SC CITY PIRATES ANTWERPEN CK. EENDR. ZOERSEL
10:002GEW. U15 REEKS A NIV 2/3K. EENDR. ZOERSEL AKFC HEULTJE A
12:002GEW. U15 REEKS F NIV 1/2K. EENDR. ZOERSEL BKFC ANTONIA C
14:002GEW. U15 REEKS K NIV 1K. EENDR. ZOERSEL CKFC BERENDRECHT SP. A
09:302GEW. U13 REEKS E NIV 2/3KFC ST. MART. HALLE BK. EENDR. ZOERSEL
10:002GEW. U12 REEKS F NIV 2/3K. EENDR. ZOERSEL AK. SINT JOB FC B
11:302GEW. U12 REEKS L NIV 1K. EENDR. ZOERSEL BKFC ZWARTE LEEUW B
10:002GEW. U11 REEKS D NIV 2/3K. EENDR. ZOERSELK. FC PULLE
11:302GEW. U10 REEKS L NIV 1/2K. EENDR. ZOERSELKFC ZWARTE LEEUW B
10:002GEW. U9 REEKS M NIV 2/3K. EENDR. ZOERSEL AK. WIJNEGEM VC A
11:302GEW. U9 REEKS Q NIV 1/2K. EENDR. ZOERSEL BKSK WEELDE B
10:002GEW. U8 REEKS H NIV 2/3K. EENDR. ZOERSEL AK. BEVEL FC A
13:002GEW. U8 REEKS O NIV 1/2K. EENDR. ZOERSEL BKSK OELEGEM
11:002GEW. U7 REEKS LST. JOZEFK. EENDR. ZOERSEL B
11:002GEW. U7 REEKS SMINDERHOUT VV BK. EENDR. ZOERSEL A
zondag 14 januari 2018
14:302 PROV. BKFC LINDA OLENK. EENDR. ZOERSEL
zaterdag 20 januari 2018
09:00PROV. DAMES 3 BKVC OOSTMALLEK. EENDR. ZOERSEL
14:30PROV. RES. REEKS BMINDERHOUT VV AK. EENDR. ZOERSEL A
14:30Reserven AK. EENDR. ZOERSEL BK. SINT JOB FC B
12:30GEW. U21-REEKS B-NIV.2/1K. EENDR. ZOERSELST. JOZEF
11:302GEW. U15 REEKS A NIV 2/3KVC WESTERLO DK. EENDR. ZOERSEL A
15:002GEW. U15 REEKS F NIV 1/2K. MERKSPLAS SK BK. EENDR. ZOERSEL B
12:002GEW. U15 REEKS K NIV 1SC CITY PIRATES ANTWERPEN DK. EENDR. ZOERSEL C
10:002GEW. U13 REEKS E NIV 2/3K. EENDR. ZOERSELK. MERKSPLAS SK B
09:302GEW. U12 REEKS F NIV 2/3KVC OOSTMALLE AK. EENDR. ZOERSEL A
11:002GEW. U12 REEKS L NIV 1KVC OOSTMALLE BK. EENDR. ZOERSEL B
13:002GEW. U11 REEKS D NIV 2/3ST. JOZEF AK. EENDR. ZOERSEL
15:002GEW. U10 REEKS L NIV 1/2VOSSELAAR VV BK. EENDR. ZOERSEL
11:002GEW. U9 REEKS M NIV 2/3KFC BROECHEM BK. EENDR. ZOERSEL A
09:302GEW. U9 REEKS Q NIV 1/2K. VLIMMEREN SP.K. EENDR. ZOERSEL B
11:152GEW. U8 REEKS H NIV 2/3KFC ST. MART. HALLE AK. EENDR. ZOERSEL A
10:002GEW. U8 REEKS O NIV 1/2KFC GROBBENDONKK. EENDR. ZOERSEL B
13:002GEW. U7 REEKS LK. EENDR. ZOERSEL BVOSSELAAR VV A
11:302GEW. U7 REEKS SK. EENDR. ZOERSEL AST. LENAARTS
zondag 21 januari 2018
14:302 PROV. BK. EENDR. ZOERSELKFC HERENTHOUT A
Print Friendly, PDF & Email
Share