Provinciale reserven reeks B: OG Vorselaar A, Arendonk Sport A, KFC Nijlen, Bevel A, Zwaluwen Olmen, Lille A, Retie A, Berg en Dal, Weelde A, St.- Dimpna A, Merksplas A, White Star A, VC Herentals en KFCEZ A

Gewestelijke reserven reeks I: HIH Turnhout, KFC Mol, Wechelderzande A, Oostmalle A, Olen United A, Vlimmeren A, Kasterlee A, Sefa A, Beekhoek A, Poederlee A, Gierle A, Molenkring en KFCEZ B

Gewestelijke reserven reeks N: Zandhoven C, Westmalle B, Wechelderzande B, Wijnegem B, Wijnegem C, Antonia B, Sint-Lenaarts B, Oelegem B, Brecht B, Gooreind B, Broechem B, ‘s Gravenwezel-Schilde B, Mariaburg C en KFCEZ C

Gewestelijke U21 reeks G: OG Vorselaar, Lentezon A, Lentezon B, Arendonk Sport B, Wechelderzande, Oostmalle, Lille, Vlimmeren, Oosthoven, Oud-Turnhout, White Star, Zwaneven en KFCEZ

Gewestelijke U17 reeks A: City Pirates E, Bonheiden A, Lierse Kempenzonen B, Ik Dien A, Vlug Vooruit, OLVE A, Simikos B en KFCEZ A

Gewestelijke U17 reeks L: Pulderbos, Bouwel, Elzestraat B, KFC Katelijne B, ‘s Gravenwezel-Schilde C, Wavria B, O.X.A.C.O. C en KFCEZ B

Gewestelijke U15 reeks C: Wijnegem, Brecht A, Pulderbos, Merksplas B, ‘s Gravenwezel-Schilde B, Zwaneven A, Rapid A en KFCEZ A

Gewestelijke U15 reeks Q: Westmalle B, Zwarte Leeuw B, Sint-Lenaarts B, Halle B, Meerle, Vlimmeren A, Loenhout B en KFCEZ B

Gewestelijke U13 reeks D: HIH Turnhout, Sint-Jozef, Zwarte Leeuw B, Oostmalle A, Oosthoven A, Loenhout A, Poppel B en KFCEZ

Gewestelijke U12 reeks X: Grobbendonk, OG Vorselaar B, Westmalle B, Bevel B, Bouwel, Halle B, Sint-Job B en KFCEZ

Gewestelijke U11 reeks D: Booischot, Kasterlee B, Broechem, Ranst A, Pulle, Mortsel en KFCEZ

Gewestelijke U10 reeks A: Brasschaat A, Kalmthout A, Exc. Essen A, Gooreind, Loenhout A, Mariaburg B, Heibos A en KFCEZ A

Gewestelijke U10 reeks AA: Zandhoven, Wechelderzande, Oostmalle B, Pulderbos, Sint-Job B, ‘s Gravenwezel-Schilde B, Alberta Schilde en KFCEZ B

Gewestelijke U9 reeks E: Brasschaat A, Wijnegem B, Rupel Boom C, Halle, GR Katelijne A, Hove A, O.S.S.M.I. A en KFCEZ A

Gewestelijke U9 reeks F: Wuustwezel C, Westmalle A, Brecht A, Vlimmeren A, Loenhout A, Weelde B, Minderhout B en KFCEZ B

Gewestelijke U8 reeks AG: Westmalle B, Wechelderzande, Sint-Lenaarts A, Oostmalle B, Pulderbos A, Bouwel, Alberta Schilde A en KFCEZ

Gewestelijke U7 reeks AA: Westmalle, Oostmalle B, Brecht B, Pulderbos, Loenhout B, Minderhout B, Driehoek B en KFCEZ

Print Friendly, PDF & Email
Share